Nebojte sa vyčnievať z radu. BOHO LOOK sa o to postará.

BOHO LOOK by sme mohli opísať ako kombináciu hippies štýlu s troškou šmrncu a elegancie. Ak patríte k tým odvážnejším a neprekážajú vám pohľady okoloidúcich, ide o ideálnu módu práve pre vás.

klobouk
 
OUTFIT
 
Rifle sú istota. Dlhé, krátke, či trojštvrťové. Ani jednými z nich nič nepokazíte. Môžete siahnuť po obtiahnutých strihoch, alebo takzvaných zvonových nohaviciach. Roztrhané rifle sú v tomto prípade top voľbou. Druhou možnosťou sú pásové, voľné nohavice s ľahkých a vzdušných materiálov. Výrazné a farebné vzory sú len plusom. Na vrchnú časť tela sa hodia najmä tuniky a blúzky zo vzdušnej látky. Ak zvolíte top, ideálny je krátky strih, pri ktorom odhalíte bruško. Nebojte sa ani kúskov, ktoré pripomínajú skôr podprsenky. Základom sú  taktiež sukne a šaty.  Môžu byť dlhé až po zem, alebo extra krátke.
 
BOHO LOOK sa vyznačuje tlmenými a prírodnými farbami, teda najmä hnedou, sivou, žltou, zelenou, či oranžovou. Zároveň musí obsahovať výrazné a farebné vzory. Nechajte sa inšpirovať šesťdesiatymi rokmi. Kvety nič nepokazia. Rovnako tak čipka, strapce, koráliky, či pierka.

čelenka
 
HAIR STYLE
 
Dôležitou súčasťou sú doplnky. Dominantou by mali byť najme ozdoby hlavy a vlasov. Siahnite po XXL klobúkoch, čelenkách a šatkách. Kvetované venčeky, čelenky, farebné šnúrky zapletené do pramienkov, alebo pierka. Fantázií sa jednoducho medze nekladú. Hitom sú napríklad čelenky, ktoré prechádzajú stredom čela.
 
Samotný účes je len na vás. môžete si nechať rozpustené vlasy, alebo ich vyčesať do vysokého drdolu. Nebojte sa ani indiánskych zapletených vrkočov, či roztomilých copíkov.
 
MAKE-UP
 
BOHO LOOK si vyžaduje najmä prirodzene pôsobiacu tvár. Preto to nepreháňajte s nánosmi mejkapu. Zvoľte kvalitný hydratačný krém a podkladový mejkap. Použite ho iba toľko, aby ste zakryli tie najväčšie nedokonalosti a vaša pleť pôsobila rozžiareným a prirodzeným dojmom. Zamerajte sa na oči a hlavne mihalnice. Čím tmavšie, väčšie a výraznejšie, tým lepšie. Pokojne si pomôžte aj tými umelými. Použite kvalitnú špirálu, ktorá sa ani po niekoľkých hodinách nezačne zmývať. Nebojte sa používať dymové očné tiene, ladené do tmavých farieb. Hrubá čierna linka a vaša tvár bude dokonalá. Pre tie odvážnejšie je tu aj novinka posledných rokov, a to zlaté, či strieborné, dočasné tetovanie. K tomuto štýlu sa hodí ako uliate.