Bublinkové obálky

Posielanie zásielok cez poštu bolo vždy veľmi využívané všetkými ľuďmi. Je to naozaj výborný spôsob, ako čo najrýchlejšie poslať vášmu blízkemu darček či predmet, ktorý si u vás zabudol alebo si jednoducho kúpiť nejaký produkt, ktorý vám príde poštou. V dnešnej dobe sa tiež posielanie zásielok využíva najmä pri internetových predajoch, teda objednávanie si vecí z rôznych e-shopov. Nakoľko balíčky majú často dlhú cestu, neraz sa stalo, že vám obsah balíčka prišiel v poškodenom stave. Na to, aby sa predišlo zbytočnému poškodeniu sa začali vyrábať špeciálne bublinkové obálky.

Bublinkové obálky vyzerajú podobne ako tie klasické. Zväčša sa skladajú z bieleho papiera tak ako normálne obálky. Zvnútra je však bublinková fólia, ktorá má za úlohu chrániť zabalený predmet a zabezpečiť bezpečnú prepravu. S touto vecou sa už viac nemusíte obávať, že pošlete niekomu drahý predmet a nepríde mu v pôvodnom stave. Bublinkové obálky sa prednostne používajú na predmety ako sú knihy, zošity či tlačových dokumentov, no nie je to ich jediné využitie.

9b9e52ac6d40b97defa914026a432508e6159d4f

Ak máte záujem o takéto obálky, na našej stránke nájdete obálky balené po 100 kusov, 10 kusov a tiež aj farebné obálky. Líšia sa však aj ostatnými parametrami ako je napríklad veľkosť. Medzi menšie rozmery jednej obálky patrí 100×165 milimetrov. U nás kúpite desať kusov takýchto obálok iba za 0,65eur. O niečo väčšie majú rozmery 120×215 milimetrov a z takých stojí desať kusov približne 1,10eur. Okrem takýchto klasických však u nás nájdete aj špeciálne farebné obálky, ktoré osviežia vašu zásielku.

bublinkova-obalka-cierna-3_63

Farebná bublinková obálka 2packsk s rozmermi 240×265 milimetrov u nás stojí okolo štyroch až piatich eur. Niektoré sú vyrábané aj so zip uzáverom, pre väčšiu praktickosť. Takáto špeciálna obálka stojí u nás na stránke asi 7,50 eur, no môžete ju využívať viackrát a preto sa jej kúpa oplatí.