Každý z nás túži po rozkoši

Zamysleli ste sa niekedy nad zmyslom života? Pokiaľ sa domnievate, že je to vaša práca – zamestnanie, vaše koníčky a záujmy, verejnoprospešná činnosť, vaša rodina a príbuzní, cestovanie, pobyt na dovolenke či šport, potom ste otázku nepochopili správne, pretože toto všetko sú len metódy a spôsoby, ktorými k zmyslu života smerujeme. Nech už si zvolíte akýkoľvek z nich, vždy je zmyslom života vlastná skúsenosť, poznanie, a hlavne rozkoš. Čokoľvek robíme, musí nás to baviť, inak to nemá zmysel. A keď nás niečo baví, potom je to vždy radosť. A radosť a potešenie je vlastne rozkoš. Každý z nás teda vo vnútri svojho ja túži po nekonečnej rozkoši a blaženosti.

dievča v plavkách

Dospelí ľudia dosahujú najkrajšie stavy rozkoše a blaženosti, hlbokého vnútorného šťastia, v stave orgazmu. A ten je samozrejme súčasťou sexuality, uvoľnenia sexuálnej energie. Teoreticky je možné, a niektorí mystici to dokážu, docieliť aj stav orgazmu pri činnosti, ktorá so sexom príliš nesúvisí, napríklad majú radosť z krásy prírody okolo nich, z radosti, ktorú prejavujú zvieratá alebo malé deti, a hoci sa ich nemusí ani dotknúť, dosahujú vnútorného orgazmu.

krásne dievča

Vnútorný orgazmus dosahujú aj niektorí jedinci, ktorým sa páči ich telo, majú radosť z jeho dokonalých tvarov a uspokojuje ich potom masturbácie, radi si napríklad prezerajú svoje genitálie, alebo napríklad bosé chodidlá, ktoré vedia človeka vzrušiť.

Hlboké vnútorné orgazmy možno ale docieliť aj na tantrickej masáži. Tantra v Bratislave magictantra.sk sa zameriava na telesné dotyky a cez erotogénne zóny dosahujeme stavy vnútornej blaženosti a následne aj orgastické stavy. Tantra je teda ďalším dôvodom, prečo dať životu vôbec nejaký zmysel, je to veľmi príjemná procedúra, ktorá navyše uvoľňuje myseľ a psychické blokády nahromadené v priebehu života najmä ľuďmi, ktorí sú nevedomí, zablokovaní, a namiesto rozkoše a šťastia prajú druhým (a mnohokrát nevedomky aj sami sebe) len utrpenie, bolesť, zármutok, žiaľ, beznádej, trauma a stres.