Prehrešky, ktoré už dávno opustili svet módy

Móda je všade, kam sa naše oko pozrie. Celý svet je ňou posadnutý a celý svet s ňou každodenne kráča ruka v ruke ako dvaja milenci. Je to téma, na ktorú sa podľa vedeckých štatistík zaoberá viacej než polovica populácie na svete. Ak chcete ísť s dobou, na tieto veci určite zabudnite:

řasenka

  1. Tenké obočie

Mnohé diskusie tvrdia, že väčšina žien na svoje obočie v poslednom čase nedá dopustiť. Aj keď sa snažia si ho každý deň čo „najlepšie“ namaľovať, niekedy stojí výsledný efekt za posmech. Kedysi sa nosilo obočie takmer vytrhané,bolo extrémne tenké a maľovalo sa tmavou ceruzkou ako dlhá čiara nad okom. Niektorým ženám také pristalo, no dnes už v móde nie je – vyhnite sa mu! Narozdiel od tenkého obočia ženy preferujú hrubé obočie, ktoré taktiež určite nie je tou správnou voľbou. Najvhodnejšou alternatívou spomedzi všetkých je určite čo najprirodzenejšie alebo obočie typu „ombré“. Je to špeciálne tvarované obočie, ktoré je počas celého povrchu chĺpkov celkom vyplnené a na začiatku sa jeho intenzita zafarbenia znižuje. Tieňovaním dosiahnete nádherný výsledok.

  1. Farebná maskara

Každý aspoň raz v živote tento výdobytok na žene uvidel a nezdržal sa smiechu. Na fotkách celebrít, v časopisoch a u modeliek sa s ňou stretávame častou, ale ide len o efektivitu fotky, nie idol alebo výslednú vizáž hodiacu sa na bežné nosenie. Preto radšej uvoľnite miesto vo vašej paletke farebných maskár a farebnosť nahraďte klasikou. čierna maskara vie riasy pekne predĺžiť a docieliť oveľa lepší štýl. Ak chcete mať oči zvýraznené inou farbou ako je čierna, na svete je dosť tieňov na oči,ktoré vašu potrebu zaručene uspokoja.

kosmetika

  1. Červená lícenka

Červená lícenka alebo „na Marfušku“ – to je niečo, čo naozaj nechcete. Ružové alebo červené líčka môžete mať zo zimy alebo z ranného behu, nie však z kozmetiky. Mejkap dosahuje svoj zenit, a tak je na čase začať s kontúrovaním tváre. Používajte radšej viacej druhov mejkapu na zviditeľnenie lícnych kostí a zúženie nosa.