S akou taškou chodíte?

Mnoho z nás vie, že ženská kabelka je viac ako špecifická. Často si v nej nosíme polku života so sebou. Je to naša najlepšia kamoška, ale aj najväčší nepriateľ, keď v nej pätnásť minút niečo hľadáme. Aké sú najnovšie trendy, a s čím rozhodne nebudete mimo?

kabelka

Cross body
Kabelka, ktorá bola vždy veľmi obľúbená je v móde aj dnes. Pri tom nemusíte ostať pri nudných variantoch. Taška cez plece, alebo v preklade cez telo je dnes tak populárna, že si vyslúžila aj pozornosť módnych návrhárov a krásne výšivky či etnické vzory sú pre ňu prirodzené. Navyše boho štýl je trendy už nejaký ten čas a na ústup sa nechystá.

Ste za klasickú?
Tá klasická, na plece, zostala nezmenená. Aj na nej môžeme kde tu vidieť vzory a výšivky, no často ostáva verná svojej funkčnosti a jednoduchosti. V móde sú kvalitne opracované kožené kabelky, v rôznych farbách. Prím hrajú zemské odtiene v jesenných tónoch ako zelená alebo oranžová. Kontrasty na kabelkách sú tiež in, avšak nie sú tak veľmi obľúbené ako zaužívaná čierna, sivá a hnedá. Ozvláštnenie do nových modelov prinášajú lesklé a trblietavé povrchy.

Odľahčite svoj chrbát
Ak ste za praktickú ženu a ste toho názoru, aby kabelka plnila hlavne to, na čo je určená, určite už máte doma v skrini batoh. Nejaký ten rok sú na scéne aj módne kúsky, ktoré ani zďaleka nepripomínajú tašky z vašich školských čias. Preto neváhajte a investujte aj do drahšieho kúsku. Návrhári sa pri výrobe často odviažu, preto samotný batoh predstavuje krásny a pozoruhodný módny doplnok s praktickým využitím.

peněženka

Ľadvinka
Neskutočné sa stalo skutočnosťou. Možno sa to vám zdá bláznivé alebo ste sa potešili. Tu môžete patriť len do dvoch kategórii. Buď ju milujete alebo nenávidíte. Aj teraz však počítajte s kvalitným vyhotovením a trendy kúskami, ktoré ani zďaleka nepripomínajú farebne kričiace ľadvinky minulého storočia. Nikdy neviete, či sa s ňou nabudúce nevyberiete behať alebo len tak na prechádzku.