Uskladnenie úrody

Konečne je zasa čas úrodných mesiacov a Vás čaká opäť kopec práce. Čoskoro sa bude zberať úroda a tú samozrejme potrebujete uskladniť. Máme pre Vás ponuku výhodných stohovateľných plastových kontajnerov Schoellerallibert.com– boxov na uskladnenie zeleniny a ovocia. Tieto plastové boxy je možné stohovať až 10 boxov na seba čím výrazne usporíte skladové priestory a Vaša úroda bude bezpečne uskladnená.

zber jabľk

Napríklad pri plastovom boxe 2302400 – Maximus 1200x1000x780 – 4F, Perforated dosiahnete ideálne uloženie potravín a teda zeleninu či ovocie vďaka mimoriadnej konštrukcii ktorá má vypuklé steny a vrecká, čo vytvára až o 20l väčší úložný priestor. Svojím materiálovým zložením je dostatočne pevný a robustný a je odolný voči prevráteniu počas zberu či stohovania samotného. Taktiež je odolný voči UV žiareniu a teda dostatočne odoláva slnečným lúčom no taktiež je vysoko odolný voči mrazom čo umožňuje jeho skladovanie priamo vo vonkajších priestoroch.

uskladnené potraviny

Je možné si vybrať z viacerých variantov týchto úložných boxov či už vo verzii perforovaných alebo bez perforácie a taktiež v kapacite rozmerov a teda celkovej objemovej kapacite. Samozrejme nezabúdame ani na náročnejších klientov a preto je možné zvoliť si tieto úložné boxy s nôžkami alebo lyžinami. Môžete si vyberať od 446 L úložných boxov až po 802 L. Samozrejme nájdete tu aj iné verzie úložných boxov ako sú napríklad 4401105 – BigBox Classic 1200x1000x915 – 4C Solid. Jedná sa o veľkokapacitný úložný box vhodný na skladovanie potravín väčších rozmerov. Konkrétne tento úložný box a teda kontajner má objem 620 litrov a jeho nosnosť je až 500 kg. Taktiež ako už spomenuté úložné boxy je ho možné stohovať čo opäť umožní úsporu skladového priestoru. Jeho oblé prevedenie rohov umožňuje pohodlné čistenie a tým udržanie 100% hygieny. Je zložený z termoplastického tvrdeného plastu čo umožňuje jeho dokonalú stabilitu a odolnosť. Jedná sa o vysoko všestranne použiteľný úložný box, ktorý je možné použiť v potravinárskom priemysle rovnako ako aj v automobilovom alebo hociktorom inom priemysle. Na schoellerallibert.com nájdete množstvo rôznych úložných boxov vo vysokej kvalite.