4 tipy pre zútulnenie domova

Každý by chcel, aby sa ktokoľvek u neho doma cítil dobre. Aby rád chodil na návštevy, aby mal pocit pohody. Domov je miesto, kde by sa mal každý tešiť. Či už je to príchod z práce, alebo z dovolenky. No ako urobiť váš dom či byt ešte útulnejším?
štěně v domácnostidomácnosti
1. Neutrálne farby
Aj keď je teraz moderné úplne všetko nielen v obliekaní, ale aj v bytových doplnkoch, je niekedy ťažké zostať v jednej rovine a nič nepreplácať alebo jednoducho len nejako prehnať. Najlepšie bude ak zostanete stále v podobných odtieňoch nejakej neutrálnej béžovej alebo hnedej farby. Pôsobia veľmi decentne a jemne a evokujú drevo, ktoré je taktiež výborným doplnkom a vyzerá jednoducho výborne. Hlavne vtedy, keď máte miesto studených kachličiek drevenú podlahu alebo parkety, ktoré sú v poslednej dobe veľmi moderné.

2. Sviečky
Momentálne sú sviečky naozaj niečím výnimočným a populárnym. Môžete si vybrať doslova z tisícich vôní a niektoré sú naozaj také neskutočné, že nebudete veriť, že je to len sviečka. Dokonca máte na výber z rôznych veľkostí a kahancov. Sviečky vyzerajú perfektne hlavne počas zimných a jesenných dní, no stále vzbudzujú niečo romantické a pohľad na oheň väčšinu ľudí upokojuje.
kancelář v domácnosti
3. Fotografie
Tento bod je možno pre niekoho príliš sentimentálny, ale faktom je, že fotografie naozaj vzbudzujú pocit zútulnenia, hlavne vtedy, keď sú zo šťastných a veselých udalostí a momentov. A ak chcete byť precízny, môžete ich oživiť efektom sépia, kedy získajú efekt do hnedej farby. Fotografie budú zjednotené a zároveň budú vzbudzovať nádych minulosti.
květy a domov
4. Živé kvety
Pokiaľ nemáte alergiu, nič lepšie na zútulnenie domova neexistuje. Umelé kvety možno vydržia dlho a nie je potrebné sa o ne starať, no len málokedy vyzerajú tak dobre, že sú na nerozoznanie od tých živých. Ešte keď zvolíte pekné črepníky, uvidíte, že sa budú vo vašej kuchyni alebo obývačke vyzerať úplne perfektne.