Móda a krása, aké sú trendy?

Rybárske siete pod džínsy?
 
V dnešnej móde sú roztrhané džínsy, máte ich radi aj vy? Mnohí ľudia využívajú práve roztrhané džínsy, aby mohli vyniknúť pančušky, ktoré sú sieťkové. Mnoho dievčat ich obľubuje. Pančuchové sieťky sa nosia pod roztrhané džínsy, takže vzor sa prejavuje na kolenách a stehnách. Niektorí nositelia si tiež vyzdvihujú pančušky až nad pásom, takže pančuchy sú jasne viditeľné pri ich nosení spolu s kratším tričkom.

kráska
 
Šnúrky na krku?
 
Tento módny trend vznikol koncom deväťdesiatych rokov a úplne sme si ho zamilovali. Ak ste na školskej diskotéke nemali viacfarebnú obruč na krku, možno by ste aj tak prísť na diskotéku v tej dobe nemali. Takže, keď sa trend v poslednej dobe znova objavil, deti deväťdesiatych ostali nadšený. Potom, každý obchod pod slnkom začal predávať príslušenstvo na krk a začali sme si spomínať, prečo sme na prvom mieste upustili od tohto módneho trendu. Chokers vyzerajú pekne, väčšina z nich je nastaviteľná a v dnešnej dobe sú rôzne tvary, farby a prívesky na náhrdelníku. Smrť uškrtením? Nie, je to elegantné a sexi.

modeling

Korzet?
 
Korzety vznikli v šestnástom storočí a boli navrhnuté tak, aby boli v páse dámskeho, kvôli tenkému trupu. Vzhľad sa opäť opakuje a opakuje, a táto sezóna nie je výnimkou. Vstavané korzetové detaily na vrchoch, korzetových pásikoch a dokonca aj korzetových nohaviciach dostanete všade. V dnešnej dobe, ako aj v minulosti chcú dievčatá vyzerať štíhlo a pekne.

focení

Perie všade?
Perie má svoje miesto i v módnom priemysle. Najrozšírenejšie a zároveň najznámejšie je jeho využitie v dámskej móde. Keďže má jedinečnú štruktúru, výborne sa farbí na akýkoľvek odtieň pastelovej farby. Vďaka tomu je veľmi vyhľadávaným produktom v celom rade luxusných doplnkov, ako sú klobúky alebo šály. Perie nikdy nevyjde z módy, aj preto sa stalo žiadanou ozdobou drahých večerných plesových rób od svetových módnych návrhárov.