4 veci, ktoré si muži myslia o ženách, ale nechcú to povedať!

  1. Urobte prvý krok (alebo nám aspoň dajte sebadôveru, že to urobíme sami). Dokonca aj najmladší chlapíci neradi čelia odmietnutiu a nechcú, aby ste ublížili ich egu a citom. Skúste nám preto naznačiť, že si môžeme dovoliť viac. Ak nechcete iniciovať rozhovor, potom skúste veci naznačiť gestami alebo mimikou, napríklad jednoduchým a úprimným úsmevom. Jednoducho nám dajte dôvod, aby sme si mysleli, že nebudeme ponížení, ak urobíme prvý krok, a radi sa zapojíme do rozhovoru.

zamilovaný pár

  1. Môžete byť šéfom v spálni. Tradičné rodové role sú v pohode, ale niekedy je pekné nechať ženu prevziať zodpovednosť. Nemusím byť hádzaný na podlahu, so zaviazanými očami alebo udusený, aby som bol nadšený (ak tak urobíte, potom viac sily pre vás), ale dajte nám niekoľko pokynov a povedzte nám, čo presne vás urobí šťastnou. Ak sa zdá, že je chlap vystresovaný, pravdepodobne preto, že je nervózny. Skúste byť preto niekedy iniciatívnejšie! My chlapi to máme radi.
  2. Si krásna, prestaň sa sťažovať. Pravdepodobne by sme s tebou neboli, keby sme si mysleli, že si neatraktívna. Muži sú nesmierne vizuálne tvory, veľmi radi sa pozerajú. Ide o to, že pokiaľ ide o typ ženského tela, máme najrôznejšie preferencie. Niektorým sa páči fit, ale žensky vyzerajúci Jennifer Lawrence, iní uprednostňujú atletický typ Cameron Diaz, a niektorí preferujú chudšie ženy ako Zoe Saldana alebo naopak, plnšie ako napríklad Melissa McCarthy. Takže sa nestresujte. Myslíme si, že ste úžasná. Preto sme s vami. Ak ale na sebe chcete niečo zmeniť, urobte tak ale pre seba, nie pre nás.

tajemství.jpg

  1. Prirodzenosť znamená sebadôveru. Žena, ktorá nemá žiadny make-up, je často sebavedomejšia ako žena, ktorá ho má príliš veľa. Jemný make-up môže byť celkom pekný a ak vám dá sebadôveru, pokračujte v jeho nosení i naďalej. Rozhodne to však veľmi nepreháňajte. Navyše, vhodne zvolené oblečenie môže robiť divy!