Autodoprava Zvolen

V tom prípade ste na správnom mieste. V dnešnej rýchlej, hektickej a náročnej dobe, ktorá je plná nečakaných zmien a tiež možností cestovať do zahraničia, veľa z nás rieši sťahovanie sa na nové miesta či už v rámci Slovenska alebo za hranice, alebo s ním spojené zariaďovanie, výstavbu či rekonštrukciu nielen bytových a domových, ale aj obchodných priestorov. No nie každý má dostatok priestoru na to, aby sa takýmto časovo náročným situáciám stopercentne venoval, hlavne v dňoch keď to povinnosti nedovolia a Vy máte povinností vyše hlavy. Na druhej strane je veľa ľudí, ktorí sa nezamýšľajú nad tým kedy, ale lámu si hlavu s tým, ako to celé zrealizovať. S obidvoma problémami Vám veľmi radi pomôžeme.

world-4292933_960_720

Autodoprava Zvolen je tu pre Vás už 15 rokov a funguje nielen v rámci Slovenska, ale v rámci všetkých krajín Európskej únie, a teda Vám dokážeme zabezpečiť a pomôcť s prepravou aj „mimo domova“, v zahraničí. Prepravu zabezpečíme buď štandardnou rýchlosťou, ale ak máte naponáhlo tak to tiež nie je žiadny problém – vybavíme ju expresne rýchlo. Máme k dispozícii nákladné vozidlá do 3,5 tony – Fiat Ducato a Volkswagen Caddy, čiže preprava objemného nábytku alebo iného nadrozmerného tovaru je takisto bezproblémová. Tovar doručíme na presne dohodnuté miesto v dohodnutom čase a Vy budete mať o hromadu starostí menej, vybavíme to pohodlne za Vás.

vans-5572117_960_720

v prípade, že máte plnú hlavu starostí s niektorou zo spomínaných situácií a máte záujem o naše služby, pokojne sa na nás obráťte a neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať či už telefonicky, e – mailom alebo elektronicky pomocou jednoduchého online formulára, kde vyplníte požadované údaje a my Vás budeme obratom kontaktovať už aj s pripravenou cenovou ponukou vypracovanou podľa Vašich zadaných požiadaviek. Vy môžete mať viac voľného času a my Vám s tým veľmi radi pomôžeme.