Pomoc pri nečinnej spoločnosti

Nie je nič horšie ako vlastniť spoločnosť, ktorá je nečinná. Problémy kvôli administratíve sú čoraz komplikovanejšie. Ako túto komplikovanú situáciu zvládnuť?

Pomoc pri nečinnej spoločnosti

Každý jeden, ktorý vlastní spoločnosť musí rátať s tým, že nie vždy z toho môže vzniknúť aktívna spoločnosť, ktorá bude dlhodobo fungovať. Ak práve uvažujete nad zrušením spoločnosti, mali by ste dbať na výber kam sa obrátite s požiadavkou na zrušenie spoločnosti, ktorú vlastníte. Za najrýchlejší spôsob je možné pokladať, ak sa obrátite na službu, ktorá je overená a nebudete mať problémy pri zrušení danej spoločnosti. Takáto poskytujúca služba by mala vybaviť všetko za vás, či už sa jedná o zmenu spoločníka, konateľa, obchodného mena a v neposlednom rade sídla spoločnosti.

student-849822_1920

Zbavte sa záväzkov spoločnosti!

Máte problém, ktorý pretrváva vo vašej nečinnej spoločnosti? Neváhajte a obrátte sa na odborníkov, ktorí túto dilemu vyriešia za vás! Spiaca, nečinná spoločnosť, ktorá je dokonca zadĺžená až po uši.. Čo s tým? Ak máte danú povinnosť odovzdať spoločnosť na konkurz je mnoho riešení, ako si to uľahčiť. Stačí, ak využijet kontakt 41business dôveryhodnú službu, ktorá všetko vybaví za vás a vy máte po probléme! Samozrejme každá konkrétna služba si vystaví svoju cenovú ponuku podľa toho, o aký veľký problém ide. Pri zásadnom prevode obchodného prevodu by mala zabezpečiť nasledovné- zmluvu o prevode, ktorá bude zriadená, žiadosť a zápisnicu so súhlasom správcu dane. Väčšina služieb využíva elektronickú formu. To znamená, že požadovanie daných formulárov nebude zdĺhavé. Má to lepší efekt pri rýchlejšom vybavovaní.

conference-room-768441_1920

2x premyslieť potom konať

Pri vytváraní spoločnosti si treba naozaj dva krát premyslieť, načo ju vlastne zakladáte a položiť si otázku, či bude naozaj fungovať. Pretože ak sa stane nečinnou, musíte rátať s tým, že vás čaká veľa vybavovačiek, aby spoločnosť zanikla alebo sa stala konkurzom pre iného spoločníka, ktorý je ochotný prevziať za ňu zodpovednosť.

Tak čo vlastníte spoločnosť alebo sa len chystáte vlastniť ju? Nezabudnite si to premyslieť aj 2x!