Matrace od slovenského výrobcu

Vedeli ste, že na matraci strávite jednu tretinu svojho života? A že to, ako sa vyspíte, výrazne ovplyvňuje dve zostávajúce tretiny? Kvalitný matrac je základom kvalitného spánku, preto je jeho výber veľmi podstatnou zložkou. Aby ste si odpočinuli, potrebujete dostať svoje telo do správnej polohy, teda chrbtica je zarovnaná so zvyškom tela, ktoré má v matraci požadovanú oporu a kĺby sa nachádzajú v im prirodzených pozíciách. Ráno tak budete vstávať oddýchnutí, uvoľnení, do nového dňa vykročíte dobre naladení a s dostatkom potrebnej energie.

Matrac

V matraci vyrobenom z overených a prvotriednych, na to určených materiálov sa netvoria priehlbiny z dlhodobého ležania, sedenia či inej záťaže a taktiež sa hmota nedrolí, ako je obľúbenou vlastnosťou lacných matracov z peny. Ideálny, Vaše zdravie neohrozujúci matrac by mal byť určite priedušný, čo zabraňuje tvorbe plesní, množeniu baktérií a roztočov. Samozrejmosťou by mali byť odnímateľné poťahy, ktoré možno prať v práčke a matrac by na dotyk mal súhlasiť s Vami vybraným stupňom tvrdosti. Tie nie sú normalizované, preto sa rôznia v závislosti od výrobcu. Stupne tvrdosti sa označujú veľkým tlačeným písmenom T (stretnúť sa môžete aj s anglickou variantou H, teda „hardness“). Rozlišujú sa celkom štyry stupne tvrdosti, a to T1, T2, T3 a T4, kde T1 je označenie pre mäkký matrac a T4 pre tvrdý matrac. Že toto všetko ovládate, lenže si spomedzi toho množstva ponúk nedokážete vybrať matrac ideálnej veľkosti, tvrdosti, cenovej dostupnosti a garancie spokojnosti? Máme pre Vás riešenie!

Matrac

Slovenská (presnejšie senecká) spoločnosť Segum s dvadsaťdeväťročnými skúsenosťami v oblasti výroby postelí, matracov a príslušenstva je tu pre Vás, či už hľadáte akýkoľvek typ matracov, roštov, posteľných doplnkov alebo užitočné rady a tipy ako si zvoliť ten správny matrac. Na ich prehľadnom a usporiadanom internetovom e-shope si zo širokého spektra výrobkov zaručene vyberiete! Navštíviť môžete taktiež ich kamenné predajne, kde Vám ich špičkový personál odpovie na všetky otázky a pomôže vybrať správny druh sortimentu, ktorý bude zodpovedať Vašim osobným požiadavkám a potrebám. Pre bližšie informácie klikajte na matrace Zvolen.