S vaším postavením a nestojí vám?

Úžasný muž. Chytrý. Inteligentný. Sexi. Fešák. Výborne vyzerajúci. Vyšportovaný. A dokonca aj bohatý. Nenáročný. Klasický a ochotný venovať sa už konečne svojej rodine. Zabezpečený priam až do smrti. S vysokým postavením v spoločnosti.

No, to vysoké postavenie v niečom inom pokrivkáva.

man-1959997_1920

Teraz, keď ste dosiahli všetko, čo ste kariérne chceli a už by ste sa mali venovať zakladaniu rodiny, tak ste narazili na problém, s ktorým si neviete rady. S takým ovisnutým údom vás žiadna žena nebude chcieť a láskať. Rozmaznávať, či bojovať s tým každý deň. Bude chcieť, aby ste ju uspokojoval nielen materiálne, ale aj fyzicky. No, vy to už snáď ani nedokážete. Začínate o sebe pochybovať, že ste veci mali načasovať úplne inak a nie tak, že zostanete nakoniec so svojím bohatstvom sám. Nechcete len takú nejakú ženu, ktorá sa ulakomí na drahé veci a vy dostanete akurát tak obrovské mínusy na účtoch a nulový sexuálny život. Chcete ženu, ktorá sa o vás postará, s láskou vám navarí a obetuje svoje sny, aby sa mohla venovať rodine, ktorú by ste už konečne chceli založiť.

No, ako ďalej, keď vám neslúži váš kamarát?

business-2879465_1920

Lieky na podporu erekcie. Nie je dôvod, aby ste sa obávali, že zostanete do konca života sám. Taký muž ako vy si ľahko nájde svoju spriaznenú dušu. Venujte sa hľadaniu tejto dokonalej ženy a tieto tabletky urobia s vaším penisom zázraky. Nemusíte sa viac zaoberať tým, či sa postaví alebo zostane visieť a vy zostanete v hanbe. To sa vám už nikdy nestane. Stačí nájsť tú pravú a môžete si užívať svoju rodinku, ktorú ste si vysnívali. Nikdy nie je neskoro a vy ste zvolili skvelú stratégiu na to, aby ste ich dokonale zabezpečili. Celý život vám môžu byť vďačné, že sa o nich postarali a zobrali si ich mamičku za ženu. Urobili ju šťastnou. A aj sám seba, pretože ste našli návod na to ako zdvihnúť svoje sebavedomie (a nielen to).