Tajomstvo tantra masáže

Okrem klasickej masáže sa stretneme takisto s inými zaujímavými alternatívami, o ktorých ale možno nemáme jasný prehľad alebo sa ich z nejakého dôvodu stránime. Známou sa stáva tantrická masáž, o ktorej však môže mať bežný laik z počutia názor, že ide o sexuálne služby. V skutočnosti je ale význam takýchto masáži bohatší, majú liečivé účinky a poskytujú dokonalé uvoľnenie.Výnimku netvorí ani tantra bratislava https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ v našom hlavnom meste.

kvety, deka, olej, wellness

Konkrétne praktiky čerpajú zo starodávneho umenia, filozofie a náboženstva. V stručnosti ide o vieru, že ľudskými dotykmi sa dajú odstrániť všetky telesné ako aj duševné bloky, ktoré so sebou nosíme. Ich odstránením prichádza príjemné uvoľnenie a zároveň načerpanie nových životných síl.

Aby bola charakteristika konkrétnejšia, v skutočnosti sa pracuje hlavne s našou sexuálnou energiou. Sexuálna energia dokáže byť silným faktorom toho, ako sa cítime po telesnej a psychickej stránke. Preto je dôležité, komu takúto masáž zveríte. Ideálne masérke, ktorá má vo svojom obore potrebnú znalosť a je zaučená. Takisto však môže ísť o osobu, ktorú poznáte, resp. o vašu partnerku a v takomto prípade dokáže ísť o účinné afrodiziakum. Samozrejme aj tu je potrebná aspoň základná znalosť postupov.

  • Ľudské telo je zložené z niekoľkých energií, vrátane tej sexuálnej. A práve detailná práca s našou sexualitou vie byť veľmi efektívna na odstránenie ťaživých blokov.

mladá žena, posteľ

Výsledkom je teda fakt, že ten, kto je v tomto prípade masírovaný pociťuje súhru veľmi príjemných pocitov. Pomocou nich sa v človeku prebúdzajú nové životné sily, predstavy a zároveň vravíme o potrebnom zrelaxovaní. Takisto o riešení, ako zvýšiť libido či predísť rôznym ochoreniam, čo so sebou prináša pravidelný stres a nevoľnosť.

Dôležité je takisto prostredie, kde sa nachádzate. Čisté priestory, ale aj masážny olej, vonné tyčinky či relaxačná hudba v pozadí sa vedia podpísať pod nezabudnuteľný pôžitok.