Slabú erekciu spôsobuje najmä nedostatočné prekrvenie

Kým je vo vašom sexuálnom živote všetko v tom najlepšom poriadku, pravdepodobne si ani len neviete predstaviť, že by to mohlo byť aj inak. Bohužiaľ mnohí muži trpia poruchami erekcie. Ak do tejto skupiny dnes nepatríte, neznamená to, že sa situácia nemôže jedného dňa zmeniť. Tieto riadky neslúžia na to, aby sme vás zbytočne stresovali, či strašili. Je však dobré, ak budete pripravení na všetko. Poruchy erekcie, sa totiž môžu objaviť s pribúdajúcim vekom, či ako sprievodný problém pri inom ochorení.

Muž a žena znázorňujúci vášeň

Najúčinnejšie riešenie sú niekedy zároveň tie najjednoduchšie. To platí aj v tomto prípade. Reč je o liekoch na podporu erekcie. Na trhu ich nájdete mnoho, no nie všetky môžu byť vyhovujúce práve pre vás. Niekedy, je preto potrebné vyskúšať viacero verzií. Jedným z liekov, ktoré si jeho užívatelia veľmi pochvaľujú je aj Levitra.

Porucha erekcie nie je len jedna

Aby ste vedeli siahnuť po správnom lieku, musíte vedieť správne určiť, ktorou formou poruchy erekcie trpíte práve vy. Erektilná porucha je totiž pomerne široký pojem.

Druhy porúch erekcie:

  1. Slabá erekcia
  2. Krátka erekcia
  3. Predčasná ejakulácia
  4. Takzvaná „nekončiaca“ erekcia – tento problém je veľmi zriedkavý, no niektorí muži môžu mať naozaj problém aj s tým, že sa erekcia dostavuje počas bežného dňa a bez akéhokoľvek upozornenia.

Pár bozkávajúci sa na pláži pri západe slnka

Liek Levitra,je určený najmä na riešenie slabej erekcie. Pomôcť vám ale môže aj pri nedostatočne dlho trvajúcej erekcie. Účinná látka Vardenafil spôsobuje v organizme chemickú reakciu, pri ktorej dochádza k zablokovaniu takzvaného enzýmu fosfodiesterázy typu 5. Na základe toho, sa vo vašom tele zvýši účinok oxidu dusnatého. Táto látka spôsobuje uvoľnenie hladkého svalstva v penise, v dôsledku čoho dôjde k jeho dostatočnému prekrveniu. Vďaka tomu, vám nebude nič brániť v tom, aby všetko stálo tak, ako má.