Stavebné povolenie pre každého

Ak aj vy snívate o stavbe svojho vysnívaného domu či chalupy, nemali by ste zabudnúť na množstvo dôležitých krokov. Okrem potrebného stavebného či tepelnoizolačného materiálu sa výstavba akejkoľvek stavby spája aj s nevyhnutnou administratívou. Či chceme alebo nie, je to nutná súčasť každej výstavby a bez nej sa nezaobídeme. Najrôznejšie povolenia či potvrdenia vo vás môžu vyvolať zmätok a stres. Nie ste však na to sami. V našej firme Taloa vám radi poradíme a vyhotovíme projekt na vybavenie stavebného povolenia, územnú realizáciu a taktiež aj na samotnú realizáciu vašej stavby.

dom na klúč

Takýto projekt vyhotovený našou firmou obsahuje naozaj všetko, čo budete potrebovať na výstavbu vášho domu, ale hlavne vďaka nemu môžete získať cenu projektu na stavebné povolenie a tak už čoskoro začať s výstavbou vášho túžobne očakávaného nového domova. Na vami zadanom projekte bude pracovať skúsený projektant, ktorý ho vyhotoví presne podľa vašich požiadaviek do detailov, aké budete chcieť. Pri vypracovaní takéhoto projektu je dôležité, kde bude váš budúci dom stáť, či na rovine alebo v kopci. Následne sa aj množstvo ďalších faktorov ako napríklad aj zložitosť domu zahrnie do projektu.

Vďaka tomuto projektu budete môcť podať žiadosť o stavebné povolenie. Táto žiadosť sa podáva na stavebnom úrade. Nezabudnite sa poriadne informovať o tom, čo všetko budete potrebovať k podaniu tejto žiadosti, pretože sa to mení v rámci okresov.

práca na projekte

Cena takéhoto projektu na stavebné povolenie sa líši. Zložitosť domu, jeho poloha či vyťaženosť projektanta sú faktory, ktoré dokážu meniť cenu. Taktiež môžu byť v projekte zahrnuté 3D modely či množstvo detailov, ktoré sa taktiež odzrkadlia na cene.

V našej firme vám radi poradíme so všetkým, čo sa týka výstavby vášho domu. Preto neváhajte a nechajte si pomôcť skúsenými odborníkmi, aby ste získali vaše stavebné povolenie.