Ako to prebieha na sex priváte?

Mnohí nezadaní muži dnes očkom pokukávajú po rôznych sex ponukách na internete, kde krásne ženy za finančnú odmenu ponúkajú svoje sexuálne služby alebo rôzne erotické masáže. Niektoré ženy sú naozaj neuveriteľne krásne, takže ak muž už takúto ženu ponúkajúcu sexuálnu rozkoš videl na internete, nevie sa zbaviť myšlienky, aby ju aj navštívil. Nie je to dnes žiaden problém, no mnohým vŕta v hlave, ako to na takom sex priváte vlastne prebieha. Ak s tým nemá žiaden z kamarátov skúsenosti, s ktorými by sa rád podelil, môže byť práve takáto neskúsenosť brzdou na ceste k sexuálnym dobrodružstvám.

muž a žena

No obavy tu vôbec nie sú opodstatnené, aj keď obavám niektorých mužov môžeme aj trošku rozumieť. Muž už je od nepamäti ten lovec, ktorý si aj v otázkach sexuálnych zblížení určuje pravidlá hry. Takže ak ide do niečoho nepoznaného, tak môže mať malé obavy. No aj tu jej jedna dobrá rada. Správajte sa úplne spontánne a všetko prebehne v najlepšom poriadku. Dievčatá na sex privátoch sú zvyknuté na všetko, takže ak nie ste nejaký násilník, všetko prebehne úplne v pohode.

krásne dievča

Ak sa už dostanete k svojej slečne na privát, obyčajne prebehne nejaká nezáväzná konverzácia, aby sa trošku uvoľnila atmosféra. Niekde vás možno ponúknu pohárom vína alebo kávou. No aby ste neboli prekvapený, na začiatku stretnutia prebehne aj platba za vopred dohodnuté sexuálne služby. Následne sa klient pôjde osprchovať a ide sa na vec. Zvyčajne orál na úvod, s prezervatívom alebo bez. No môže to vyzerať aj ináč, všetko závisí od dohody. Zvyčajne máte na svoje uspokojenie dohodnutý určitý čas. Ak to stihnete skôr, môžete si pokecať, alebo idete na druhé kolo. Horšie to bude, ak to v dohodnutom čase nestihnete. Zvyčajne si niečo priplatíte a môžete pokračovať až do vášho uspokojenia. Ale stále platí, že všetko je vecou dohody, takže takmer vždy vám bude vyhovené. Ste predsa len klient a vaša opakovaná návšteva bude iba vítaná.