Zaistite si dostatok svetla LED panelom

Osvetlenie plní predovšetkým praktickú funkciu, no zároveň je aj dizajnovým a estetickým doplnkom interiéru, preto sa jeho výberom zoberajú dizajnéri aj projektanti a snažia sa vytvoriť kreatívny a originálny návrh každého priestoru. Na tento účel sú mimoriadne vhodné moderné LED svietidlá.

V podhľade sú nenápadné

Z množstva typov LED svietidiel sa často využívajú LED panely, ktoré sú nám už dobre známe už ako halogénové a boli súčasťou domácností, osvetľovali kuchyne, haly či šatníky a podobne, no ich využitie je oveľa širšie. Veľmi dobre sa osvedčili v kanceláriách, obchodných prevádzkach, športových halách či iných komerčných priestoroch. Sú obľúbené hlavne kvôli jednoduchému uchyteniu napríklad do podhľadov, kde nepôsobia rušivo, ale skvelo zapadnú do kompozície miestnosti.

Všetky LED panely sú vybavené kvalitným čipom SMD2835, index podania farieb je vysoký, uhol svietenia je 150° a majú predĺženú záruku 3 roky. Tieto svietidlá dokážu nahradiť 40, 90 a 120W žiarovky, takže sa uplatnia aj ako led panel hlavný zdroj svetla. Z hľadiska tvarov sú panely k dispozícii v tvare štvorca a kruhu v troch odtieňoch bielej farby, neutrálnom, teplom a studenom a s konštrukciou slim, ktorá je mimoriadne efektívna. Výhodou LED panelov je kompatibilita s bežnou elektrickou sieťou, takže žiadne doplnkové komponenty už zháňať nemusíte, priamo ju zapojíte na 230V.

Osvetlia aj veľké priestory

Vo všeobecnosti sú LED svietidlá úsporné, sú šetrné k životnému priestoru, vyznačujú sa dlhou životnosťou a variabilnosťou použitia, majú dizajnovo zaujímavé tvary a prevedenia, čo v plnej miere vyhovuje súčasnému trendu v osvetľovacej technike, výkonom sú porovnateľné s predchodcami a je možné ich nimi nahradiť aj hlavné zdroje svetla. Podľa odtieňa bielej farby ich inštalujeme presne tam, kde nám to vyhovuje a kde sa jednotlivý odtieň farby svetla hodí najviac. Budeme tak mať osvetlený priestor práve tak ako si predstavujeme či potrebujeme.