Tieto mobilné aplikácie sa zídu v každej domácnosti

HandyMobi
Platforma, ktorá má inšpirovať a posilňovať tvorivé nápady, HandyMobi ponúka informácie o tom, ako môžete vykonať nespočetné množstvo domácich projektov. Zahŕňa kategórie ako elektroinštalačné opravy, inštalácie a opravy spotrebičov a bežné technologické a automobilové otázky. Aplikácia vám umožňuje vytvárať a zdieľať videá, uverejňovať komentáre, začínať diskusie, vypočítať náklady a zdieľať projekty. K dispozícii na stiahnutie zadarmo v zariadeniach iOS a Android.
Užitočné informácie:Rozhranie projektu v tejto aplikácii ponúka okrem textových a hlasových pokynov podrobnejšie fotografie a videá z každého projektu v službe YouTube.

mobil

BrightNest
Od jednoduchých čistiacich trikov po skvelé nápady na dizajn, táto aplikácia má všetko, čo vám pomôže riešiť všetky projekty domácej údržby. Stačí naplánovať projekt, ktorý máte radi a dostanete pripomenutie rovno do telefónu, ktoré vám pomôže naplánovať vaše nakupovanie. Aplikácia vám tiež umožňuje nastaviť osobné ciele, ako je ušetrenie peňazí a znižovanie neporiadoku a poskytuje vám prispôsobené tipy. Môžete vyčistiť, organizovať a dokončiť jednoduché DIY projekty s aplikáciou, ktorú si môžete stiahnuť na iOS a na zariadeniach s Androidom.
Užitočné informácie: Pri každej odpovedi na otázku v interaktívnom domácom kvíze sa okamžite pripojíte k príslušnému tipu alebo článku, ktorý môže zjednodušiť váš každodenný život.

tablet

Home Design 3D
Pomocou tejto aplikácie môžete teraz dizajnovať, zdobiť alebo pretvárať interiér i exteriér vášho domova. Aplikácia vám umožňuje vybrať si z viac ako tisíc kusov nábytku a doplnkov, ktoré vám pomôžu prispôsobiť váš domov tak, aby najlepšie vyjadroval váš štýl, či je to klasický alebo trendový. Akonáhle ste spokojní s dizajnom, ktorý je vykreslený v 3D, môžete prejsť na virtuálnu prehliadku nového priestoru. Najlepší zo všetkých? Aplikácia nevyžaduje internetové pripojenie. K dispozícii na stiahnutie zadarmo v zariadeniach iOS a Android.
Užitočné informácie:Táto aplikácia vám umožňuje zdieľať svoje diela prostredníctvom e-mailu, Dropbox, OneDrive a ďalších služieb pre hosťovanie súborov.