Značky a dekoratívna kozmetika

Preto existujú aj značky kozmetiky, ktoré hýbu svetom skrášľovania. Mnohé značky, ktoré vyrábajú oblečenie, majú aj svoju vlastnú sériu kozmetiky. Vedeli ste o tom? Napríklad značky, ako sú Dior a Chanel, ktoré sú preslávené svojou povesťou hlavne vo svete módy, majú aj svoje skrášľovacie produkty či dokonca voňavky.

 kovbojská móda

No presne takisto, ako modely od týchto značiek, aj ich kozmetika či voňavky sú jednoznačne nad finančné možnosti obyčajného človeka. Existuje však množstvo iných kozmetických značiek, ktoré už dlhšiu dobu kraľujú svetu kozmetiky, prinášajú nové trendy, aby dopĺňali outfity, ktoré na seba dáte a vytvárali tak dokonalú súhru tváre a tela. A čo môže byť lepšia informácia ako to, že sú cenovo dostupné a skutočne kvalitné?
mladá modelka

 

 NYX

 

Nyx je značka, ktorú väčšina ľudí úplne miluje, hlavne pre ich prevedenie, kvalitu a aj iné prednosti. Konečne má táto značka svoje predajne aj na Slovensku a my môžeme len dúfať, že sa budú neustále len rozširovať. Ako už možno tušíte, táto kozmetika bola pomenovaná po gréckej bohyni noci a bola založená v roku 1999 v Los Angeles. V dnešnej dobe sa táto kozmetika predáva po celom svete a je populárna nielen u bežných dievčat, ale aj u mejkap artistov. Prečo? Pretože vymýšľajú neskutočné farby a s touto kozmetikou vytvoríte naozaj hocijaký look. Ich nápady sú vždy mladistvé a originálne a každá žena sa v nej nájde.

 každé oko jiné

PUPA MILANO

 

Ak je na Slovensku nejaká kozmetika skutočne populárna, tak je to práve Pupa Milano. Ako už vypovedá názov, vznikla práve v Miláne v roku 1975 so sloganom Pupa make-up, top make-up. Rokmi sa jej popularita iba zvyšuje a jedným z dôvodov sú práve úžasné obaly, ktorými sa táto kozmetika prezentuje. Okrem toho si môžete byť istá aj tým, že vás ich parfumácia úplne dostane. Ak toto neoslní každú ženu, tak potom už naozaj nič.

 

DEKORATÍVNA KOZMETIKA PATRÍ K MÓDE. DOPĹŇAJÚ SA AKO PARTNERI.