Aktuálne najpredávanejšie vychytávky z Číny

Nakupovať tovar z Číny bolo po revolúcii určitou výhodnou záľubou, ktorú u nás nasledoval nejeden človek. Tržnice však vystriedal internet a dnes sa dostaneme k skutočne zaujímavému tovaru s kvalitnými parametrami a samozrejme výhodná cena zostáva. Miesto textilu však stále častejšie vravíme o čínskej elektronike, ktorá sa už aj v našej krajine teší rastúcej popularite, nakoľko sa sprístupnil jeden zo známych e-shopov, konkrétne Gearbest. To je však len jeden z faktorov, každopádne sa spoločne pozrime na to, ktorý čínsky tovar sa u slovenských zákazníkov tešil za poslednú dobu najvyššiemu záujmu, a teda i vysokej predajnosti. Tieto voľby možno k výhodnému nákupu inšpirujú aj vás.

eshop)

Smart osvetlenie Xiaomi Yeelight YLXS01YL je vlastne lampou a smart zariadením, ktoré k svojej prevádzke využíva bezdrôtové siete Wifi a Bluetooth. Osvetlenie je nastavené k žiareniu moderného bieleho svetla, pričom umožňuje nastavenie jasu ako aj sfarbenia. Produkt sa ovláda pomocou Bluetooth ovládača alebo priamo cez smartfón a aplikáciu a stojí cca 72 eur.

GPS navigácia Floureonposkytuje 2D ako aj 3D zobrazenie, presnú lokalizáciu, denný aj nočný režim a je skrátka populárnou a cenovo výhodnou voľbou pre každého, kto pravidelne cestuje autom. Okrem iného prehráva video a audio, zobrazuje foto súbory, umožňuje čítať e-knihy, počúvať FM rádio a je tak zároveň praktickou pomôckou, ktorá na cestách zabije nudu. Cena je cca 35 eur.
Dron MJX– Drony sa začínajú tešiť rastúcej popularite a výnimkou nie je ani Slovensko. Revolučná „hračka“ je zároveň ukážkou pokročilej technológie a nápaditých možností, ktoré nám ponúka. Dron zachytí snímky v kvalite 720p a v prípade lokálneho úložiska až 1080p. Dokáže robiť kvalitné fotky aj videozáznamy, pričom stojí cca 177 eur.

obchod

Elektrický bicykel FIIDOpoháňaný 7.8 Ah batériou je cenovo lacnou alternatívou moderných e-bikov a jeho konštrukcia pripomína praktickú skladačku. Okrem toho disponuje LCD displejom a kúpite ho za cenu cca 391 eur.