Krása a komfort – nerozlučná dvojica

Už dávno nežijeme v dobe, kedy musíme ladiť šaty iba s lodičkami. Už nie je móda len elegantná alebo športová, ale dá sa krásne skombinovať. Pokiaľ chcete zachovať svoj elegantný office-look, ale pritom si nezničiť kĺby, či nosiť elegantné sukne, ale pritom sa cítiť vo svojej koži, tak tu je niekoľko typov, ako to môžete urobiť.

komfort

  1. Tenisky k sukni už nie sú tabu

Kedysi by to bola drzosť, no teraz je v úplnom poriadku, ak si k elegantnej sukni rovného strihu obujete aj bežeckú obuv. Pekne skombinované tenisky neutrálnej farby môžete nosiť k džínsom, sukniam, šatám aj nohaviciam a pritom sú vaše nohy v pohodlí a kĺby netrpia.

  1. Športové podkolienky sú zasa v móde

Pod šaty si môžete obuť športovo vyzerajúce podkolienky – elegantné a hrejivé. Pridajú plusové body vášmu štýlu a v chladnom počasí vás udržia v teple a vy sa vyhnete prechladnutiu.

  1. Športové účesy – v pokoji si vašu hrivu zopnite do chvosta

Drdoly, rozpustené vlasy… To prvé omrzí a to druhé môže zavadzať. Vlasy si môžete spliesť do vrkoča alebo zopnúť do chvosta – budete vyzerať mladistvo, sviežo a zároveň je to účes, ktorý vydrží celý deň a je aj elegantný aj športový zároveň.

  1. Športové podprsenky

Pokiaľ je váš štýl ležérnejší a váš životný štýl trochu aktívnejší, tak to čo by vám mohlo vyhovovať, sú športové podprsenky ako bežná súčasť spodnej bielizne. Sú pohodlné a aj štýlové, existujú mnohé ich variácie a môžete ich nosiť pod tričká aj košele a ak je naozaj veľmi teplo, samotná podprsenka pod sakom vyzerá naozaj výborne.

dekorace

  1. Elegantná ležérnosť, ležérna elegancia

Nemusíte sa špecifikovať ani na jeden štýl – elegantný, či ležérny, môžete ich podľa nálady kombinovať.  Pohodlné oblečenie, ako sú napríklad džínsové nohavice skombinujte so sakom, sukňu elegantného strihu si môžete obliecť s pohodlným hrejivým voľným svetrom. Vaše možnosti sú neobmedzené. Záleží len na vás, akú veľkú fantáziu na vytváranie kombinácií máte.