Nevyhovujú vám klasické príčesky? Vyskúšajte tie prémiové

Vyskúšali ste už rôzne príčesky, umelé vrkoče, či jednotlivé pramene vlasov, no výsledok vás veľmi neohúril? V tom prípade, by ste mali vyskúšať ešte jednu možnosť, a to prémiové predlžovanie vlasov. Tieto príčesky nájdete pod názvom double – drawn, čo v preklade znamená, že jednotlivé vlasy v danom prameni majú rovnakú dĺžku, čím vzniká omnoho plnší dojem celkového účesu.

Žena s červenými vlasmi a netradičným účesom

Prémiové príčesky si môžete vybrať v týchto formách :

  • Clip in vlasy ( pramene )
  • Vrkoče
  • Klasické príčesky na zväčšenie objemu
  • Flip in vlasy


Double – drawn pre väčší objem

Klasické príčesky, či jednotlivé pramene môžu strácať objem smerom ku končekom vlasov. Tento jav je spôsobený tým, že v takzvaných single – drawn príčeskoch nie sú jednotlivé vlasy vždy stopercentne rovnako dlhé. Sem tam sa medzi nimi jednoducho nájde o niečo kratší jedinec. To sa ale v double – drawn príčeskoch nemôže stať. Vďaka tomu bude objem vášho účesu dokonalý, a to od korienkov až po končeky.

Jednoduché nasadenie a pohodlné nosenie

Prémiové príčesky si na vaše vlasy pripevníte ešte jednoduchšie ako tie obyčajné. Výhodou je i to, že majú rovnakú gramáž, teda väčší objem získate bez toho, aby ste svoje vlasy a hlavu nadmerne zaťažovali. Ako sme už vysvetlili, rozdiel spočíva iba v rovnakej dĺžke jednotlivých vlasov a nie v ich počte. Ak siahnete po príčeskoch s ľudských vlasov, starostlivosť o ne sa nebude od tej o vaše vlastné vlasy absolútne líšiť.

Žena sediaca nad notebookom s hustými vlasmi zopnutými v drdole

Koľko za prémiové príčesky zaplatíte

Keďže je výroba týchto príčeskov omnoho náročnejšia, pripravte sa aj na ich vyššiu cenu.Tak napríklad príčesok s dĺžkou päťdesiat centimetrov a váhou okolo dvesto gramov, vyrobený z pravých ľudských REMY vlasov, vás vyjde na stosedemdesiat až dvestodvadsať eur. V tomto prípade sa však naozaj oplatí investovať., pretože platíte za ozajstnú kvalitu, dokonalý výzor r a dlhú životnosť.