Zabráňte prežieraniu

Vždy pre mňa bolo komplikované myslieť na chudnutie, hlavne preto, že som sa vždy sama cítila veľmi veľká a veľmi neohrabaná. Bolo mi jasné, že nech sa bude diať čokoľvek, nebudem so sebou spokojná, a to z rôznych dôvodov. Ide hlavne o to, ako sa nastavíte a čo pre vás bude dôležité. Myslíte si, že by ste mohli niečo skúsiť? Že pre vás môže byť niečo priam enormne dôležité? Alebo skôr myslíte na niečo iné, na niečo lepšie? Pretože nebudem klamať, ja som skutočne zmagorená z toho, čo si mám myslieť. Na jednej strane chlapi tvrdia, že sa im páčia krivky, na druhej strane mi môj partner povie, že ho už nepriťahujem, pretože som pribrala. Tak kde je potom pravda? Čo si o tom myslíte vy?

kreativní

Ja som ho najprv pokladala za debila, kým som si neuvedomila, že má pravdu a že som naozaj veľmi pribrala. Zrazu som sama seba videla v tom pravom svetle a vedela som, že nastal ten čas, aby som si tým niečo urobila. Toto bol ten zlomový bod.

Rozhodla som sa preto, že začnem cvičiť a začnem na sebe maximálne makať. Mala som však problém, čo sa týkalo jedla. Tu som naozaj pochybila. Vždy som bola hladná a proste som mala pocit, že som stále hladná. Akokoľvek divne to znie. Vedela som, že s tým musím niečo robiť. Ale otázne bolo, čo by to vlastne malo byť. Preto som sa rozhodla, že vyskúšam nejaký spaľovač tukov, aby ma to nelákalo na jedenie. Hoci to možno znie zvláštne, ja som si bola na istom a vedela som, že iba toto mi zabráni v jedení. Takže som skúsila, čo to dá a bola som naozaj veľmi prekvapená. Neverili by ste, čo dokáže niečo také jednoduché.

potraviny

Fakticky som už nemala chuť do jedla, ale takú, že som už nechcela jesť vôbec a musela som sa do toho nútiť! A to teda neklamem a hovorím čistú pravdu. Preto by som to navrhla všetkým, aby to vyskúšali a posúdili sami. Buďte si istý tým, že toto je to, čo potrebujete.